Bebilon Profutura 2

Poranek pod znakiem kawy

Budzisz się pewnego ranka, może to być poniedziałek lub środa – bez znaczenia! Budzisz się i jedyne, czego jesteś pewien to to, że wszystko będzie dziś jedną wielką prokrastynacją. Pragniesz zostać w ciepłym łóżku. Życie jednak nie zarobi samo na siebie, a codzienne obowiązki same się nie wypełnią. Chcąc nie chcąc, wstajesz, przecierasz oczy i nagle Twoje zmysły podsuwają Ci perspektywę wypicia swojej ulubionej, gorącej aromatycznej kawy. Pijesz ją codziennie. Od razu na Twojej twarzy pojawia się coraz to szerszy uśmiech i natychmiastowa chęć do działania. A przecież jeszcze nie wypiłeś ani łyka! W jakiej postaci najbardziej uwielbiasz swoją poranną kawę? Czy jest to espresso, kremowe latte, a może cappucino?  Zawsze jest w czym wybierać i nigdy się nie nudzi. Dla koneserów takich jak Ty powstała kawa marki Segafredo.

Kawa Segafredo – codzienna rozpusta za sprawą ziaren Arabica i Robusta

Kawa Segafredo (https://www.bee.pl/segafredo-kawa-ziarnista-intermezzo-1-kg_p997471.html) powstała ze starannie wyselekcjonowanej i skomponowanej mieszanki ziaren.  Arabica jest łagodna w smaku, jej nuta jest nieco słodka, a aromat lekki i przyjemny.  Natomiast smak Robusty jest gorzki, a jej aromat dość ostry i wyrafinowany. Oba rodzaje grają świetnie solo, ale potrafią też wzajemnie balansować się, tworząc niezapomniane nuty smakowe. Potęguje je stopień wyprażenia ziaren –  delikatny, średni a może bardziej palony?

Obfitość i możliwość wyboru – zawsze jest w czym wybierać

Kawa Segafredo to idealny wybór dla ludzi ceniących oryginalność, jakość jak i unikalność samych kompozycji. W ofercie są do wyboru odmiany nadające się do przygotowania klasycznego espresso, jak i odmiany z których wyczarujesz swoje ulubione kremowe latte.  Jeśli jesteś miłośnikiem subtelnego, orzechowego smaku z kwiecistą nutą, świetnym wyborem będzie Segafredo Selezione Arabica o delikatnym stopniu wypalenia ziaren – będziesz chciał częściej pić espresso. Jeśli Twoje zmysły szaleją za cappucino –  wybierz Segafredo Salezione Crema, kawę o średnim stopniu wypalenia i wyrazistym smaku świetnie współgrającym ze słodyczą spienionego mleka.

Miłość i pasja do kawy

Włoska firma Segafredo Zanetti wiedzie prym w światowej produkcji kawy. Jej obrót szacuje się na 1,2 miliardy dolarów rocznie. To, czym się wyróżnia to staranna kontrola produkcji począwszy od uprawy i zbiorów  aż po proces kompozycji i starannego wypalania ziaren. Wszystko po to, aby zagwarantować klientom doskonałą jakość i smak kawy w oparciu o włoskie tradycje.